OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ   ROK B

1. W poniedziałek o godz.00 Msza Święta w Wilkanowie. Po Mszy Świętej spotkanie Grupy Modlitewnej Św. Ojca Pio.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w Słonem.
  3. W środę 1 maja. Rozpoczynamy Nabożeństwa Majowe. W tygodniu po każdej Mszy Świętej, w niedzielę o godz. 08.00. Na wioskach według zwyczaju.
  4. W środę o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja, nabożeństwo następnie Msza Święta w Wilkanowie.  Po Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce katechetycznej.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta w Buchałowie. 0 godz. 19.00 Msza Święta z nabożeństwem w intencji powołań w Wilkanowie.
  7. W piątek UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI. Msze Święte w parafii jak w niedzielę.
  8. W sobotę od godziny 09.00 odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w domach.
  9. W sobotę o godz. 16.00 Msza Święta Wynagradzająca NSNMP z nabożeństwem.
  10. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
  11. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  12. W przyszłą niedzielę Odpust ku czci św. Stanisława Bpa i Męczennika w Słonem o godz. 14.00.
  13. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  14. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła do liturgii.
  15. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  16. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł i Mały Gość Niedzielny 7 zł. Zachęcam do lektury.
  18. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.

Wilkanowo 27.04. 2024 r.                                                 Ks. Piotr Kępka