OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ   ROK B

1. W poniedziałek o godz.00 Msza Święta w Wilkanowie.
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w Słonem. Po Mszy Świętej Nabożeństwo Via Lucis w intencji wszystkich spoczywających na cmentarzu w Słonem.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP następnie Msza Św. w Wilkanowie.
  4. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta w Buchałowie. Na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Duszpasterską.
  5. W piątek o godz. 08.0 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – o godz. 09.00 Msza Święta.
  6. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
  7. W przyszłą niedzielę Mszą Świętą o godz. 12.30 rozpocznie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 14.00 Msza Święta odpustowa ku czci św. Jerzego w Buchałowie.
  9. Na Caritas Diecezjalną zebrano 720,00 zł.
  10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  11. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła do liturgii.
  12. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł.. Zachęcam do lektury.
  15. Pamiętajmy o możliwości przekazania 1,5% podatku na Hospicja, Caritas Diecezjalną czy inne instytucje pomagające potrzebującemu człowiekowi.
  16. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.
  17. Parafia Św. Ducha organizuje wyjazd na pieszą pielgrzymkę powołaniową z Paradyża do Rokitna, która odbędzie się 27 kwietnia 2024 r. Koszt 60 zł. Zapisy na stronie internetowej: paradisus.pl.
  18. Organizowane są dwie Pielgrzymki do Krakowa i Częstochowy w dniach 15-16 czerwca 2024 r. oraz do San Giovanni Rotondo. Programy do wzięcia przy wyjściu z kościoła. Spotkania chętnych w przyszłym tygodniu.

Wilkanowo 13.04. 2024 r.                                                 Ks. Piotr Kępka