OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA  NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO  ROK B

1. W poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Msze Święte w parafii: 16.00 – Buchałów; 17.00 – Słone; 18.00 - Wilkanowo
  2. We wtorek o godz. 09.00 Msza Święta w Słonem.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP następnie Msza Św. w Wilkanowie. Po Mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce katechetycznej.
  4. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta w Buchałowie.
  5. W piątek o godz. 17.0 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – o godz. 18.00 Msza Święta. W piątek nie obowiązuje post.
  6. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
  7. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego – Patronalne Święto CARITAS. Po Mszy Św. o godz. 11.00 przy kościele MB Częstochowskiej w Zielonej Górze – Festyn Rodzinny.

Zbiórka ofiar do puszek na CARITAS Diecezjalną.

1. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  2. Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła do liturgii.
  3. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł.. Zachęcam do lektury.
  6. Pamiętajmy o możliwości przekazania 1,5% podatku na Hospicja, Caritas Diecezjalną czy inne instytucje pomagające potrzebującemu człowiekowi.
  7. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.

Wilkanowo 06.04. 2024 r.                                                 Ks. Piotr Kępka