OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ROK B

1. W poniedziałek o godz.18.00 Msza Święta w Wilkanowie.
  2. We wtorek UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO JÓZEFA OBLUBIEŃCA. Msze Święte w parafii: 09.00 – Wilkanowo; 16.45- BUCHAŁÓW o godz. 30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta - SŁONE.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP następnie Msza Święta w Wilkanowie. Po mszy Świętej spotkanie Kręgu Biblijnego w salce.
  4. W czwartek o godz. 17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta w Buchałowie.
  5. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – o godz. 17.45 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta.
  6. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie palm. Jak co roku będzie możliwość nabycia gałązek przed każdą Mszą Świętą.
  7. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
  8. W niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 8.00 w Wilkanowie. Na wioskach według zwyczaju.
  9. Od 16 do 24 marca odprawimy Nowennę w intencji naszej Ojczyzny i poszanowanie życia.
  10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  11. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  12. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł .  Zachęcam do lektury.
  14. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.
  15. Od dzisiaj można nabyć Paschaliki na liturgię Wigilii Paschalnej.
  16. Planowane są dwie Pielgrzymki: Do Krakowa i Częstochowy w dniach 14-16 czerwca 2024 r. i do Włoch na przełomie września i października. Obie związane z osobą św. Ojca Pio. Szczegóły znajda się na stronie parafii. Program Pielgrzymki do Włoch jest wydrukowany.
  17. Od pierwszego kwietnia zmienia się numer konta parafialnego. Nowy numer znajduje się na stronie internetowej parafii jak również jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

Wilkanowo 16.03. 2024 r.                                                          Ks. Piotr Kępka