OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ROK B

1. W poniedziałek o godz. 9.00 Msza Święta w Wilkanowie.
  2. We wtorek o godz. 30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta w Słone.
  3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do MBNP następnie Msza Święta w Wilkanowie.
  4. W czwartek o godz. 17.30 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta w Buchałowie.
  5. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – o godz. 17.45 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej następnie Msza Święta.
  6. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
  7. W niedzielę Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 8.00 w Wilkanowie. Na wioskach według zwyczaju.
  8. Od 16 do 24 marca odprawimy Nowennę w intencji naszej Ojczyzny i poszanowanie życia.
  9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  10. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł .  Zachęcam do lektury.
  13. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.
  14. Od dzisiaj można nabyć Paschaliki na liturgię Wigilii Paschalnej.
  15. Planowane są dwie Pielgrzymki: Do Krakowa i Częstochowy w dniach 14-16 czerwca 2024 r. i do Włoch na przełomie września i października. Obie związane z osobą św. Ojca Pio. Szczegóły znajda się na stronie parafii. Program Pielgrzymki do Włoch jest wydrukowany.

Wilkanowo 09.03. 2024 r.                                                          Ks. Piotr Kępka