OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ ROK B
W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta w Wilkanowie.
We wtorek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 7.45.
We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe następnie Msza Święta w Słonem.
W środę o godz. 17.30 Nabożeństwo Różańcowe, Nowenna do MBNP następnie Msza Święta w Wilkanowie. Po Mszy Świętej spokanie Kręgu Biblijnego.
W tym tygodniu przypada I czwarek, piątek i sobota miesiąca
W czwartek o godz. 17.30 nabożeńswo różańcowe nasępnie Msza Święta w Buchałowie.
W czwartek o godz. 19.00 Msza Święta z nabożeństwem w intencji o nowe powołania kapłańskie w Wilkanowie.
W piątek od godz. 09.00 odwiedziny chorych z Najświętszym akramentem w domach.
W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe następnie Msza Święta.
W piątek po Mszy Świętej zapraszam chętnych na spotkanie nt. Św. Andrzeja Boboli.
W soboę o godz. 08.00 spod Dina wyjeżdżamy na Pielgrzymkę do Rokitna. Nadal można się zapisać. Koszt 50.00 zł.
W sobotę o godz. 17.30 nabożeńswo różańcowe następnie Msza Święta niedzielna w Wilkanowie.
W niedzielę o godz. 07.45 nabożeństwo różańcowe nasępnie Msza Święta.
W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
Na pomoc dla Powodzian zebrano 3000,00 zł..
Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła do liturgii.
Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł i Mały Gość Niedzielny. Zachęcam do lektury.
Książki nadal można nabywać przy wyjściu z kościoła.
Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.
Od dzisiaj można nabyć kalendarz na 2025 r.

Wilkanowo 28.09. 2024 r. Ks. Piotr Kępka