OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ  ROK B

1. W poniedziałek o godz. 18.00 Msza Święta w Wilkanowie
  2. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta w Słonem.
  3. W środę o godz. 18.00 Msza Święta w Wilkanowie.
  4. W czwartek UROCZYSTOŚĆ BOŻEGO CIAŁA. Msze Święte w parafii: 08.30 – Buchałów; 10.00 – Słone z procesją do 4 ołtarzy; 12.30 – Wilkanowo – z procesją do 4 ołtarzy.
  5. W czwartek wieczorem przy parafii Św. Ducha w Zielonej Górze od godz. 19.30 – Zielonogórskie Uwielbienie.
  6. W piątek o 12.40 w kaplicy na starej części cmentarza w Zielonej Górze odbędzie się symboliczny pogrzeb dzieci zmarłych przed urodzeniem. O 19.00 w kaplicy hospicjum zostanie odprawiona Msza Święta w intencji dotkniętych tym doświadczeniem.
  7. W piątek o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu – adoracja – -  o godz. 18.00 Msza Święta. Zakończenie Nabożeństw Majowych.  W piątek Ks. Biskup udziela dyspensy od zachowania 4 przykazania kościelnego.
  8. W sobotę od godz. 09.00 odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w domach.
  9. W sobotę o godz. 16.00 Msza Święta wynagradzająca NSNMP z nabożeństwem.
  10. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta niedzielna w Wilkanowie. Rozpoczynamy Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  11. Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa w tygodniu po Mszy Świętej w niedzielę o godz. 08.00.
  12. W przyszłą niedzielę dzieci z klasy czwartej będą dziękowały Panu Jezusowi w I rocznicę Komunii Świętej.
  13. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  14. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom życzę Bożego błogosławieństwa.
  15. Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii i seminarium.
  16. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Niedziela 10 zł; Gość 10 zł i Mały Gość Niedzielny 7 zł. Zachęcam do lektury.
  18. Bardzo dziękuję za ofiary składane na kwiaty do kościoła i sprzątanie świątyni.
  19. W parafii Św. Jadwigi odbędzie się Kurs Przedmałżeński. Szczegóły na plakatach.

Wilkanowo 25.05. 2024 r.                                                          Ks. Piotr Kępka