1. Dziękuję za ofiary złożone zeszłej niedzieli: na tacę na potrzeby Seminarium Duchownegozebrano kwotę 990 zł, do puszek na PZC zebrano kwotę 650 zł zł. Bóg zapłać.
  2. Po Mszy św. zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  3. Dzisiejszą I-szą Niedzielą Adwentu rozpoczynamy w Kościele nowy rok liturgiczny zróbmy wszystko, aby dobrze przeżyć Adwent, może w nam w tym pomóc uczestnictwo we Mszach św. roratnich oraz spowiedzi św. przed świętami. Roraty w naszej parafii będą odprawiane:

W Wilkanowie:
    - codziennie rano o godz. 6.15 - od poniedziałku do soboty,
    - dla dzieci także po południu - w środy i piątki roraty o godz. 18.00.

W Słonem:
    - w wtorek godz. 18.00

W Buchałowie:
    - w czwartek o godz. 17.00,

Na roraty przychodzimy z lampionami, dzieci otrzymują plansze i zbierają naklejki, za które pod koniec adwentu będą nagrody.
  4. W środę wspomnienie św. Barbary, po Mszy św. w Wilkanowie zapraszam na spotkanie biblijno-modlitewne, rozpoczęcie o godz. 18.45.
  5. W piątek 6.XII przypada wspomnienie św. Mikołaja, zapraszamy dzieci na spotkanie ze św. Mikołajem:

- W Buchałowie - w kościele o godz. 16.15,
    - W Słonem – w kościele o godz. 17.00,
    - W Wilkanowie - w kościele o godz. 18.00 Msza św. i spotkanie ze św. Mikołajem
  6. W tym tygodniu przypada I-szy czw., pt. i sb. miesiąca. Okazja do spowiedzi św.:
    - w Słonem we wtorek od 17.45,
    - w Buchałowie we czwartek od godz. 16.45
    - w Wilkanowie w piątek od godz. 17.30

W piątek z racji I-go piątku miesiąca odwiedzę chorych z Komunią św. od godz. 9.00.
  7. W sobotę 7.12 zapraszam na nabożeństwo wynagradzające na Niepokalanego Serca NMP o godz. 16.30 w Wilkanowie.
  8. W sobotę 7.12 w Grodowcu k. Głogowa odbędzie się Adwentowy Wieczór Młodych.
  9. W przyszłą niedzielę 8.12 uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, na Mszę św. o godz. 12.30 do Wilkanowa zapraszam dzieci I Komunijne i ich rodziców.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  11. Msze św. w tygodniu:

Wilkanowo:
    - od poniedziałku do piątku – poranne roraty o godz. 6.15
    - w środę o godz. 18.00 po niej wieczór biblijno-modlitewny w salce
    - piątek o 18.00 – int. wolna

Słone:
    - we wtorek o godz. 18.00 – int. wolna

Buchałów:
    - czwartek 17.00 – w int. dzieci

W przyszłą niedzielę 8.12:
    8.15 – w int. Marii
    9.45 – za zm. z rodziny
    11.00 – za ś.p. Janinę i Janusza Węgrzyn
    12.30 – w int. ś.p. Adama, Zofię, Krystynę, |Alicję i Edwarda
  12. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny i opłatki.